план діяльності

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Верховинського району Івано-Франківської області

Восьме демократичне скликання

Тринадцята сесія, перше пленарне засідання

РІШЕННЯ

від   20  грудня  2017 року                                           село Білоберізка

№    253 /8-13-1/2017

Про затвердження плану діяльності

Білоберізької сільської ради

об'єднаної територіальної громади

Верховинського району Івано – Франківської області

з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

Відповідно до пункту 7 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7 та 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», статті 46 Регламенту Білоберізької сільської ради обєднаної територіальної громади , з метою планування діяльності Білоберізької сільської ради обєднаної територіальної громади з підготовки проектів регуляторних актів на наступний календарний рік для забезпечення здійснення державної регуляторної політики  на території Білоберізькоїобєднаної громади Верховинського району Івано- Франківської області, Білоберізька сільська рада об'єднаної територіальної громади

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити план діяльності Білоберізької сільської ради об'єднаної територіальної громади з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік згідно з додатком.

2.  Це рішення офіційно оприлюднити шляхом  розміщення на офіційному сайті Білоберізької об'єднаної громади.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Білоберізької сільської ради обєднаної територіальної громади з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Білоберізький сільський голова   ОТГ                          Д.Іванюк

до рішення Білоберізькоїсільської ради

обєднаної територіальної громади
від 20.12.2017року № 253 /8-13-1/2017

План діяльності з підготовки проектів
регуляторних актів на 2018рік

Вид та назва проекту регуляторного акту

Ціль його прийняття

Строки підго-

товки проектів регуляторних актів

Найменування  органів та підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів

1

Проект рішення Білоберізької сільської ради ОТГ «Про затвердження ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік по Білоберізькій сільській раді ОТГ  Верховинського району Івано –Франківської області»

Збільшення надходження коштів до місцевого бюджету; вдосконалення сфери орендних відносин

ІІ-ІІІ квартал 2018 року

Виконавчий комітет Білоберізької  сільської ради ОТГ, відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності.

2.

Збільшення надходження коштів до місцевого бюджету

ІІ-ІІІ квартал 2018 року

3.

Збільшення надходження коштів до місцевого бюджету;

вдосконалення сфери земельних  відносин.

ІІ-ІІІ квартал 2017 року

4.

Проект рішення Білоберізької сільської ради ОТГ «Про продаж земельних ділянок комунальної  власності Білоберізької сільської ради ОТГ або прав на них на конкурентних засадах(земельних торгах)«

Збільшення надходження коштів до місцевого бюджету;

5

Впорядкування  території населених пунктів, підтримання належного санітарного та екологічного стану на території Білоберізької ОТГ

6

Проект рішення Білоберізької сільської ради ОТГ « Про затвердення правил благоустрою населених пунктів Білоберізької ОТГ»