Білоберізька громада
Верховинський район, Івано-Франківська область

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТВАРИН

В мисливських угіддях Болехівської та Галицької організацій УТМР локалізують випадки сказу.

                          

За результатами Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці, на території мисливських угідь Болехівської МО УТМР, с. Танява Тисівської сільської ради, Болехівської міської ради Івано-Франківської області (звіт про результати дослідження патматеріалу від 14.11.2018 року № 000924 п.м./18).

Крім того, відповідно звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 16.11.2018р. № 000950 п.м./18, Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби виявлено сказ лисиці, на території мисливських угідь Галицької РО УТМР, урочище «За гора»  с. Залуква Галицького району Івано-Франківської області.

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Болехівській міській раді та Галицькій районній держадміністрації, рішенням яких затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено мисливські угіддя даних населених пунктів неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження. В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТВАРИН

У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів, з метою попередження зараження та загибелі домашньої тварини.« повернутися до списку новин