Білоберізька громада
Верховинський район, Івано-Франківська область

Засідання правління Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття в Ямницькій ОТГ

Сьогодні у Ямниці відбулось чергове засідання правління Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. Представники інституції звітували про результати своєї діяльності за перше півріччя 2018 року. Виконавчий директор Агенції Максим Чопей, відкриваючи засідання, нагадав що Агенцією було реалізовано ряд проектів. Зокрема, йшлось про проведення в області школи проектного менеджменту, де працівників ОТГ навчали залучати зовнішні ресурси зі свого розвитку, а також впровадження заходів з енергоефективності в ОТГ. Обидва проекти вдалось втілити за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Особливу увагу також було приділено нещодавно підписаному Закону України "Про внесення змін до податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання створення сільських фермерських господарств", який розширює базу оподаткування місцевих бюджетів за рахунок лісових земель. Максим Чопей відзначив важливість прийняття цього законопроекту . За його словами, одними із авторів документу є представники Агенції. Керівник інституції висловив подяку народному депутату України Юрію Солов’ю за підтримку та просування законопроекту у Верховній Раді України.

Співрозмовники також було визначено пріоритетні напрямки діяльності Агенції до кінця цього року. Голови ОТГ відзначили ефективність впровадження школи проектного менеджменту, а тому констатували необхідність продовження діяльності з підготовки працівників ОТГ із написання проектів.

Максим Чопей також наголошував, що за півроку Агенції вдалось налагодити обопільну співпрацю із Всеукраїнською Асоціацією голів ОТГ, обласною державною адміністрацією та обрадою. Нині є необхідність розширення партнерства, а тому ініціював проведення зустрічей з керівниками центральних органів виконавчої влади та профільних комітетів Верховної Ради України.

Співрозмовники відзначили ефективність діяльність Агенції та погодились, що продовження діяльності інституції сприятиме всебічному розвитку ОТГ.

Також у рамках робочої зустрічі членам правління Агенції було презентовано здобутки Ямницької ОТГ в освітній, соціальній, житлово-комунальній та інших сферах. Очільник громади Роман Крутий розповів про особливості формування інвестиційного клімату в ОТГ, впровадження заходів з енергоефективності, співпраці з міжнародними партнерами і залучення стейкхолдерів до реалізації ініціатив громади. 

Своєю чергою, місцевий підприємець Микола Круць ознайомив очільників територіальних громад області з роботою ПАТ «Івано-Франківськценмент», а також розповів про виробничі потужності самого підприємства.« повернутися до списку новин