ВІТАННЯ ГОЛОВИ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДМИТРА ІВАНЮКА ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ

Шановні жителі об'єднаної громади, всієї Гуцульщини та України!

Прийміть найщиріші вітання зі святом Світлого Христового Воскресіння!

Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри на безнадією. Великодні дні спонукають усіх по-новому побачити та відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, бути добрішими, терплячішими та милосерднішими.

Тож, вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю вам душевної рівноваги та гармонії, спокою, миру і добробуту.

Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттям абсолютного щастя, радості і добра.

Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!