Білоберізька громада
Верховинський район, Івано-Франківська область

Шановні Верховинці – учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня ми вшановуємо пам’ять та подвиг офіцерів, прапорщиків, солдатів, котрі з честю та гідністю, мужньо і хоробро виконували свій військовий обов’язок далеко за межами рідної землі. Окрім Афганістану, верховинці несли службу в Єгипті, Ірані, Чехословаччині та інших країнах світу.

Воєнні дії стали важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей. Ніхто і ніщо не в змозі виміряти глибину психологічних потрясінь, душевного та фізичного болю військовиків, які пройшли такий складний життєвий шлях. Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті ті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували воїни-інтернаціоналісти. Ваш звитяжний шлях – яскраве втілення вічних ідеалів мужності, благородства, внутрішньої краси воїна. Ви з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості.

В шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, з вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд. Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, благополуччя, щастя, миру і добра. Нехай не торкається нас чорне крило біди, хай завжди над всіма нами буде мирне небо, а наша спільна праця зробить рідний край благополучним!« повернутися до списку новин