Білоберізька громада
Верховинський район, Івано-Франківська область

Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

 

Детальний план території забудови окремої земельної ділянки для  будівництва та обслуговування групи житлових будинків, господарських будівель та споруд  в с.  Білоберізка присілок Буковець Верховинського р-ну Івано-Франківської обл.

Мета розроблення детального плану: Опрацювання планувального рішення використання та забудови окремої земельної ділянки, яка знаходиться в адміністративних межах села Білоберізка Білоберізької сільської ради ОТГ Верховинського р-ну Івано-Франківської обл. (в межах населеного пункту), для  будівництва та обслуговування групи  житлових будинків,господарських будівель та споруд.

Склад текстових матеріалів згідно ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»

Зміст містобудівної документації

1.Вступ

2.Стислий опис природніх умов

3.Оцінка існуючої ситуації

4.Розподіл території за функціональним використанням. Відведення земельної ділянки у власність. Структура забудови.

5.Характеристика виду використання території.

6.Пропозиції щодо встановлення режиму території

7.Основні принципи планувально-просторової організації

8.Вулично-дорожня мережа.

9.Благоустрій та озеленення території

10.Інженерна підготовка території

11.Водопостачання та каналізація території

12.Розрахунок щодо містобудівельних умов та обмежень забудови земельної ділянки

13.Граничні параметри забудови земельної ділянки

14.Висновки щодо детального планування

 

Техніко-економічні показники

Табл.1

поз.

Найменування

Одиниці виміру

Кількість

Примітка

1

Площа ділянки

га

0,5760

 

2

Площа забудови

м2

372,0

 

3

Площа твердого покриття

м2

732,0

 

4

Площа озеленення

м2

4656,0

 

5

Кількість житлових будинків

шт

3

 

 

 

Замовником детального плану території виступає Білоберізька сільська рада ОТГ в особі сільського голови ОТГ Іванюка Дмитра Івановича, зацікавлена сторона: гр.  Крамар Іван Гаврилович. Розробником виступає приватний підприємець Ігнатюк Назар Олександрович, що діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію серії ВОО Д №479049 та Кваліфікаційного сертифіката архітектора на розроблення містобудівної документації серії АА №002699 від 08.02.2016 р. Підстава для проектування: Рішення № 217/8-11/2017 Білоберізької сільської ради ОТГ  від 07 вересня  2017р.

Детальний план території в с. Білоберізка  присілок Буковець  Верховинського району Івано-Франківської області для  будівництва та обслуговування групи  житлових будинків, господарських будівель та споруд. Детально з матеріалами  ДПТ  можна ознайомитися та подати свої зауваження та пропозиції можна у виконавчому комітеті Білоберізької сільської ради ОТГ за адресою с. Білоберізка присілок Центр, 1. Термін ознайомлення з проектом містобудівної документації, подання зауважень та пропозицій -  на протязі 30 днів з моменту оприлюднення.

Посадова особа органу місцевого самоврядування ,відповідальна  за організацію  розгляду  пропозицій -  заступник сільського голови ОТГ з питань діяльності виконавчих органів влади Пилипюк Василь Васильович.

 

 

 

 

 « повернутися до списку оголошень