Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Детальний план території забудови окремої земельної ділянки для  будівництва та обслуговування групи житлових будинків, господарських будівель та споруд  в с.  Білоберізка присілок Буковець Верховинського р-ну Івано-Франківської обл.

Мета розроблення детального плану: Опрацювання планувального рішення використання та забудови окремої земельної ділянки, яка знаходиться в адміністративних межах села Білоберізка Білоберізької сільської ради ОТГ Верховинського р-ну Івано-Франківської обл. (в межах населеного пункту), для  будівництва та обслуговування групи  житлових будинків,господарських будівель та споруд.

Склад текстових матеріалів згідно ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»

Зміст містобудівної документації

1.Вступ

2.Стислий опис природніх умов

3.Оцінка існуючої ситуації

4.Розподіл території за функціональним використанням. Відведення земельної ділянки у власність. Структура забудови.

5.Характеристика виду використання території.

6.Пропозиції щодо встановлення режиму території

Кількість житлових будинків

шт

3

Замовником детального плану території виступає Білоберізька сільська рада ОТГ в особі сільського голови ОТГ Іванюка Дмитра Івановича, зацікавлена сторона: гр.  Крамар Іван Гаврилович. Розробником виступає приватний підприємець Ігнатюк Назар Олександрович, що діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію серії ВОО Д №479049 та Кваліфікаційного сертифіката архітектора на розроблення містобудівної документації серії АА №002699 від 08.02.2016 р. Підстава для проектування: Рішення № 217/8-11/2017 Білоберізької сільської ради ОТГ  від 07 вересня  2017р.

Детальний план території в с. Білоберізка  присілок Буковець  Верховинського району Івано-Франківської області для  будівництва та обслуговування групи  житлових будинків, господарських будівель та споруд. Детально з матеріалами  ДПТ  можна ознайомитися та подати свої зауваження та пропозиції можна у виконавчому комітеті Білоберізької сільської ради ОТГ за адресою с. Білоберізка присілок Центр, 1. Термін ознайомлення з проектом містобудівної документації, подання зауважень та пропозицій -  на протязі 30 днів з моменту оприлюднення.

Посадова особа органу місцевого самоврядування ,відповідальна  за організацію  розгляду  пропозицій -  заступник сільського голови ОТГ з питань діяльності виконавчих органів влади Пилипюк Василь Васильович.