Білоберізька сільська рада ОТГ оголошує конкурс на посаду   спеціаліста без категорії відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності – одна вакансія.

Кваліфікаційні вимоги – базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Бажаючі взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії такі документи:

• копія паспорта громадянина України;
  • письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади в  місцевому самоврядуванні, до якої додається резюме в довільній формі;
  • письмова заява щодо не застосування до особи заборон , визначених ч.3 або 4 ст 1 Закону України «Про очищення влади» та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного  Закону  або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;
  • заповнену особову картку (форми П-2 ДС) з відповідними додатками);
  • дві фотокартки розміром 4×6 см.;
  • копії документів про освіту;
  • копію військового квитка;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

Документи щодо участі у конкурсі приймаються конкурсною комісією

Білоберізької сільської ради протягом 30 днів з дня публікації оголошення.

Додаткові відомості щодо оплати праці та умов проведення конкурсу можна отримати у виконавчому комітеті Білоберізької сільської ради ОТГ.