Оголошення про повторне проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білоберізької сільської ради ОТГ

Білоберізька сільська рада ОТГ повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади керівника (директора) комунального некомерційного підприємтва «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білоберізької сільської ради обєднаної територіальної громади , юридичне та фактичне місцезнаходження закладу – село Білоберізка присілок Михайлуш Верховинського району Івано – Франківської області, інд. 78713, основний напрям діяльності – надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає (перебуває) на території Білоберізької обєднаної територіальної громади Верховинського району Івано –Франківської області, але не обмежуючись вказаними населеними пунктами , а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров'я.

Кваліфікаційні вимоги  щодо керівника комунального медичного закладу - повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина». Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я». Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом - не менше 5 років.

Бажаючі взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії такі документи:

1. копію паспорта громадянина України;
  2. письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;
  3. резюме у довільній формі;
  4. автобіографію (у випадках, визначених законодавством);
  5. копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
  6. згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;
  7. конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
  8. довідку МВС про відсутність судимості;
  9.  медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
  10.  попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;
  11.  заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;
  12.  підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Документи щодо участі у конкурсі приймаються конкурсною комісією

Білоберізької сільської ради ОТГ протягом 30 днів з дня публікації оголошення за адресою село Білоберізка присілок Центр, виконавчий комітет Білоберізької сільської ради ОТГ.

Довідки можна отримати за телефоном 0679650973, 0678329405 та запитом на електронну адресу 0679650973@ukr.net

Додаткові відомості щодо оплати праці та умов проведення конкурсу можна отримати у виконавчому комітеті Білоберізької сільської ради ОТГ.