Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білоберізької сільської ради ОТГ.

В зв'язку зі створенням КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білоберізької сільської ради ОТГ  та проведенням конкурсу на заміщення вакантної посади його керівника (директора), оголошується про початок формування комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білоберізької сільської ради ОТГ.

Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника новоствореного комунального закладу охорони здоров’я становить шість - вісім осіб.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники органу управління;

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до органу управління – виконавчого комітету Білоберізької сільської ради ОТГ протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Більш детально ознайомитися з вимогами до членів конкурсної комісії можна ознайомитись у виконавчому комітеті Білоберізької сільської ради ОТГ.