Сторінка на стадії наповнення

Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Дата створення: 10:21 08.11.2018

Мета розроблення детального плану: Опрацювання планувального рішення використання та забудови окремих земельних ділянок, які знаходиться в адміністративних межах села Устеріки Верховинського р-ну Івано-Франківської обл. (в межах населеного пункту), для розміщення торгових об’єктів (магазинів).

Дата створення: 16:37 05.07.2018

Білоберізька сільська рада об’єднаної територіальної громади  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста – архітектора ІІ категорії  відділу  економіки, земельних відносин, архітектури, житлово-комунального господарства за зовнішніх зв’язків  виконавчого комітету сільської ради ОТГ –  одна вакансія.

Дата створення: 16:30 20.03.2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Штормове попередження!

Дата створення: 11:19 07.03.2018

Внаслідок інтенсивного сніготанення та опадів 07 – 09 березня на річках області очікується початок розвитку весняного водопілля з поступовим підйомом рівнів води над рівнями на 08 год. 06 березня, на річках басейну Дністра та Прута на 0,3 – 1,3 м. 10 – 12 березня очікується активізація розвитку весняної повені. Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати "101" та 78-42-93.

Бюджет участі Білоберізької ОТГ

Дата створення: 10:09 02.03.2018